Nagrobek – jego wybór i zakup to dość trudna sprawa.

Pragnę Państwu pomóc i ułatwić wybór i zakup nagrobka, jeżeli oferta naszej firmy Państwa zainteresowała.
Oczywiście nasze wyroby są wykonywane z surowców o I klasie jakości. Poddawane są obróbce najnowszymi technikami, maszynami oraz materiałami polerskimi. Dzięki temu jesteśmy w stanie osiągnąć wysokiej jakości poler i połysk kamienia naturalnego, zachowując przy tym jego niepowtarzalny wzór i barwę. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się osiągnąć efekt taki, jaki klientowi będzie odpowiadał.
Nagrobek to oczywiście nie tylko kamień i jego obróbka. W głównej mierze tak, ale bardzo ważnymi elementami są dodatki, takie jak litery, zdjęcia (grawerowane lub porcelanowe), wszelkiego rodzaju ozdoby z mosiądzu lub stopów metalowych, a także takie drobne szczegóły, jak wazon na kwiaty czy podstawka pod znicze. Przez wieloletnią działalność posiedliśmy umiejętności i tajniki obróbki kamienia, które pozwalają nam na zaoferowanie produktów o bardzo wysokiej jakości. Każdy nagrobek wyprodukowany przez nasza firmę jest naszą wizytówką i zawsze dokładamy wszelkich starań, aby efekt końcowy naszych prac był produktem o najwyższej jakości.
Oczywiście o taki nagrobek trzeba później na cmentarzu zadbać. Chciałbym Państwa zorientować w tym temacie. Otóż kamieni naturalnych nie pastujemy, a także nie nabłyszczamy żadnymi środkami chemicznymi. Pragnę również zwrócić uwagę na znicze i wiązanki pozostawione na nagrobkach. W pierwszym przypadku wrogiem kamienia i poleru na nim jest stearyna. Gorąca i wylana ze znicza tworzy plamy bardzo ciężkie do usunięcia, a czasami jest to nawet niemożliwe. Drugi przypadek to rdza. Głównie pojawianie się rdzy na płycie nagrobka spowodowane jest pozostawieniem wiązanki z niezabezpieczonymi drutami oraz metalowymi elementami. To są główne przyczyny pojawiania się niemiłych niespodzianek w postaci plam i zabrudzeń.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zrealizowanych przez Naszą firmę projektów:

Nagrobki pojedyńcze Nagrobki podwójne Nagrobki nowoczesne Nagrobki urnowe i dziecięce